Loading

Про нас

Наша Репутація 15 років роботи

Компанія AutoComplex займається ремонтом автомобілів більше п'ятнадцяти років, і бізнес продовжує зростати.

Наші сертифіковані фахівці готові зайнятися будь-яким ремонтом або діагностикою автомобіля, а також усунути проблеми, з якими ви можете зіткнутися.

Наша місія

Справний автомобіль - щасливий клієнт! Зробимо все, щоб Ви насолоджувалися щоденними поїздками, без поломок і несподіванок.

Наше Бачення

Ми прагнемо стати автосервісом №1 в Києві, Україні, - місцем, де людині буде комфортно обслуговуватися. Місцем - яке вона рекомендуватиме всім і всюди.

Головні Цінності
  • Робота в команді через довіру і повагу.
  • Прагнення догодити клієнту.
  • Впевненість на всіх рівнях.
  • Пристрасть до перемоги.
Переваги

Переваги
нашого сервісу

Ми надаємо повний комплекс послуг по ремонту всіх марок і моделей автомобілів, незалежно від причин і поломок, гарантуючи якісну і своєчасну роботу

КОНТАКТИ
Клієнтоорієнтоване обслуговування

Ми цінуємо надані нами послуги, і наші постійні клієнти завжди можуть очікувати від нас деяких приємностей, наприклад, майбутніх знижок на обслуговування.

Доступні ціни

Фіксовані ціни на обслуговування: Ви платите ту вартість, яку бачите на сайті, а ціна ремонту відома ще до початку робіт.

Якісні автозапчастини

100% гарантія результату: наш автосервіс надає гарантію на кожну запчастину і всі роботи, а також гарантує відсутність несправностей після обслуговування.

Запись

Залиште Заявку Зараз

Ваш Сервіс По Ремонту та Технічному Обслуговуванню Автомобіля

+38 (097) 718-50-00

Запис до Нас

Потрібна Допомога з Автомобілем? Ми Займемося Цим

Ми спеціалізуємося на комплексному ремонті транспортних засобів. Виправимо поломки і проведемо діагностику будь-яких вузлів у Вашому авто!

+38 (097) 718-50-00